5 przykazań wokalnych – MusicTeam

5 przykazań wokalnych

19243251_1953215328256324_2998335146726528163_o

Śpiewać każdy może… Jasne! Ale też dobrze jest wiedzieć jak to robić. Poniżej przedstawiamy Wam kilka  rad, aby mieć większy wpływ na wydobywane dźwięki :)

 1. Odwaga
  Chcesz śpiewać? Śpiewaj! Niezależnie czy śpiewasz publicznie, w zespole czy tylko pod prysznicem. Nie musisz mieć na to żadnego pozwolenia, jeśli tylko chcesz i lubisz to robić!
 1. Trening – czyni mistrza!
  Bez niego Twój głos nie będzie się rozwijał. Kluczem do sukcesu jest porządna rozgrzewka i ćwiczenia. Nie zauważysz efektów ani progresu tylko śpiewając…
  A śpiewając utwory „po swojemu” tylko utrwalasz błędy zamiast je korygować.
 1. Kondycja
  W zdrowym ciele zdrowy duch. Wysypiaj się – zmęczenie od razu „słychać”. Dla dobra Twoich strun głosowych nie zapominaj też o piciu wody. Odpowiednio nawilżane będą bardziej elastyczne i odporne na uszkodzenia.
 1. Otwartość
  Niektórzy ludzie myślą, że już wszystko wiedzą, przestają się rozwijać i z czasem wyprzedzają ich inni. Bądź chłonny na wiedzę, szukaj nowości, nie ograniczaj się tylko do jednego sposobu czy techniki . Zawsze można coś zrobić lepiej!
  „Umysł jest jak spadochron – działa tylko, gdy jest otwarty”.
 2. Rozwój
  Trzeba uważać, żeby nie popaść w rutynę i znudzenie. Śpiewanie powinno dawać radość oraz chęć poznawania i poszerzania swoich możliwości. Nie zniechęcaj się. Jesteś kowalem własnego… głosu.

 

Dlatego warto uczęszczać na zajęcia wokalne do MusicTeam. Tu pod okiem profesjonalnych instruktorów rozwiniesz swój głos i zdobędziesz nowe umiejętności. 

Na zajęcia wokalne możesz zapisać się w każdej chwili. Ale po co czekać? :) 

 

Wystarczy zadzwonić:  730 747 330

 

szczęśliwa-dziewczyna-nagrywania-utworu_1149-1032

ZAPRASZAMY!