Kadra nauczycielska

to osoby z pasją, posiadające odpowiednie wykształcenie muzyczne jak również estradowe. To oni wprowadzą Cię w magiczny świat muzyki i zdradzą tajniki efektywnej nauki gry na instrumentach. Atmosfera oparta na przyjaźni i zaufaniu pozwala uzyskać jeszcze lepsze efekty.

Stawiamy na ciągły rozwój, stale poszerzając swoje kompetencje, a osiągane sukcesy sprawiają,
że systematycznie podnosimy sobie poprzeczkę. Kombinacja tych cech pozwala osiągnąć najlepsze wyniki.


Przemysław_Przywara

Przemysław Przywara


Instrument: gitara klasyczna, akustyczna i elektryczna

Czynny muzyk – gitarzysta. Pod jego czujnym okiem wyszło na światło dzienne wiele talentów gitarowych. Posiada wieloletnie doświadczenie pedagogiczne, nabyte podczas prowadzenia zajęć gitarowych z młodzieżą, dziećmi jak również osobami dorosłymi.  Absolwent Rzeszowskiego Instytutu Muzyki na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Uczęszczał do Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. K. Pendereckiego w Dębicy. Niejednokrotnie uczestniczył w warsztatach gitarowych prowadzonych przez czołowych polskich gitarzystów, m.in. J. Królika, M. Radulego, D. Kurasza. Ma na swoim koncie wiele lokalnych przedsięwzięć muzyczno-artystycznych i koncertów. Angażował się w projekty  muzyczne typu reagge, rock (wraz z zespołami Marcelle Spirit, Dżidajla King gościł na festiwalach, m.in. Union of Rock w Węgorzewie, Rock Festival w Cieszanowie oraz  Chatstock’u). Wielokrotnie pracował jako akompaniator podczas recitali (gitara akustyczna). W 2009 r., przy współpracy z Andrzejem Karpiem, nagrał debiutancki longplay z zespołem Marcelle Spirit.

Dawid_Klimkowski

Dawid Klimkowski


Instrument: gitara basowa

Wszechstronny muzyk: basista, kontrabasista, a także pianista. Absolwent Instytutu Muzyki w Rzeszowie na kierunku edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej. Ukończył Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Krośnie w klasie organów, fortepianu i kontrabasu. Posiada szerokie doświadczenie pedagogiczne, jak również sceniczne. Tworzył wiele projektów muzycznych w gatunkach: jazz, funky i rock. Współpracował, m.in. z Big Bandem (płyta 2003r.), zespołem Antygrawitacja (demo z klipem „Lepszy Świat”). Obecnie współdziała z   Formacją Afirmacja, zespołem Lekko Pijani, a także z Brzozowskim Big Bandem `Brass Standard Jazz Orchestra`.

Kamil_Nowak

Kamil Nowak


Instrument: perkusja i instrumenty perkusyjne

Perkusista z wieloletnim stażem pedagogicznym.  Do efektywnej nauki wykorzystuje szeroką gamę instrumentów perkusyjnych od etnicznych (cajon, djemba, bongosy), poprzez wykorzystywane w utworach kompozytorów muzyki klasycznej (kotły, werbel, ksylofon, piatti, tamburyn itd.), po te najbardziej współczesne – wibrafon, zestaw perkusyjny. Absolwent Wydziału Instrumentalnego o specjalności perkusja w Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Współpracował z Toruńską Orkiestrą Symfoniczną. Do jego najważniejszych sukcesów zaliczyć można II miejsce na konkursie wibrafonowym w Opolu w ramach Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego „Drumfest” oraz prawykonanie jego autorskiego duetu wibrafonowego „Vibesduo – Melodies from Neverland”.

Bartek_Prucnal

Bartek Prucnal


Instrument: saksofon

Muzyk – kompozytor. Jego twórczość przeplata się z miłością do dźwięków saksofonu.   Absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie na Wydziale Jazzu i Muzyki Współczesnej. Uczestnik licznych festiwali w Polsce i za granicą. Laureat wielu prestiżowych nagród: I miejsce i Grand Prix w 5th Azoty Tarnów International Jazz Contest, a także – I miejsce i Grand Prix w konkursie Jazz Juniors oraz na jubileuszowym 50. „Jazz nad Odrą”. Może poszczycić się współpracą estradową, m.in. z: Leszkiem Możdżerem, Zbigniewem Namysłowskim/Big Band, Jarkiem Śmietaną, Michałem Urbaniakiem, Wojtkiem Groborzem, Kubą Badachem, Krystyną Prońko. 

Katarzyna_Lach

Katarzyna Lach


Instrument: Wokal

Wokalistka biorąca udział w wielu projektach muzycznych. Kształcąca się w Krakowskim Instytucie Sztuki Wokalnej pod okiem certyfikowanych nauczycieli stowarzyszenia Natural Voice Perfection. Czynnie bierze udział w wokalnych warsztatach i szkoleniach z najwybitniejszymi trenerami wokalnymi na świecie m.in Deanem Kealinem, Kevinem Mahogany, Jaimem Vendera oraz Johnem Henny. Dodatkowo kształci się na Uniwersytecie Rzeszowskim na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie sztuki muzycznej.

Domini_Mietła

Dominik Mietła


Instrument: trąbka, kształcenie słuchu

Trębacz, muzyk sesyjny posiadający duże doświadczenie zarówno nauczycielskie (nauczyciel w Państwowej Szkole I i II stopnia im. K. Pendereckiego w Dębicy) jak i estradowe. Stale poszerza swoje doświadczenie, uczestniczy w rozmaitych festiwalach w kraju i za granicą. Ciągła współpraca z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej, m.in. Gang Olsena i Krzysztof Krawczyk , Buton Hackers, "Sextet Jacka Namysłowskiego”. Obecnie koncertuje z najpopularniejszą grupą ambientową w Europie „Muariolanza” oraz z Tomaszem Grochotem Quintet z udziałem Macieja Sikały. Zdobywca licznych nagród i wyróżnień, m.in. w: konkursie trębaczy na II Ogólnopolskim Festiwalu Trębaczy, Makroregionalnych Przesłuchaniach Instrumentów Dętych i Blaszanych w Rzeszowie, zajął także I miejsce na regionalnych przesłuchaniach w Jaśle.