Szkoła Muzyczna Ropczyce

Centrum Edukacji Muzycznej to prywatna szkoła muzyki rozrywkowej przeznaczona głównie dla młodzieży
i dorosłych. To miejsce, w którym spotkasz ludzi, dla których muzyka to pasja.

W tej polskiej placówce edukacyjnej rozwiniesz i odkryjesz swoje muzyczne talenty! Profesjonalni instruktorzy pomogą Ci nabyć wiedzę i praktyczne umiejętności gry na instrumentach, a także opanować śpiew.

Do wyboru: zajęcia instrumentalne na gitarze klasycznej, elektrycznej, perkusji, saksofonie, trąbce, gitarze basowej lub pianinie. Pragniesz szlifować swój głos? MusicTeam zaprasza na zajęcia emisji głosu! Zajęcia prowadzone nie tylko grupowo ale też indywidualnie, dlatego naukę można rozpocząć w dowolnym momencie. MusicTeam przyjmuje zapisy przez cały rok.

Dołącz do drużyny i spełniaj swoje muzyczne marzenia!


Efektywność
Nauka przynosząca oczekiwane wyniki jest dla nas priorytetem. Wysokie cele, konsekwentna
i systematyczna praca, motywacja i pozytywna atmosfera są kluczem do osiągnięcia sukcesu. Naszą misją jest nauczenie samodzielności oraz współpracy zespołowej. Nasze motto to: "Dziś zrób to, czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to, o czym inni marzą."
Atmosfera
Oparta na przyjaźni i zaufaniu pozwoli uzyskać  jeszcze lepsze efekty. Stawiamy na ciągły rozwój, stale poszerzając swoje kompetencje, a osiągane sukcesy sprawiają, że systematycznie podnosimy sobie poprzeczkę. Kombinacja tych cech pozwala osiągnąć najlepsze wyniki!
Doświadczenie
Kadra nauczycielska to wykwalifikowani i energiczni młodzi ludzie, którzy oprócz odpowiedniego wykształcenia muzycznego mogą poszczycić się także szerokim doświadczeniem estradowym
i pedagogicznym. To ludzie z pasją, którzy wprowadzą Cię w magiczny świat muzyki i zdradzą tajniki efektywnej nauki gry na instrumentach. Pod ich czujnym okiem zdobędziesz wiedzę
i praktyczne umiejętności, a także opanujesz śpiew. 
Jakość
Bogate zaplecze techniczne oraz wysokiej klasy instrumenty sprawią, że nauka w Centrum Edukacji Muzycznej stanie się czystą przyjemnością. Nowoczesny design i fachowa adaptacja akustyczna wnętrz oraz możliwość korzystania z materiałów multimedialnych stwarzają idealne warunki do efektywnej pracy. 

Ponadto w ofercie:

  • Wynajem sali na próby
  • Tworzenie podkładów dla wokalistów
  • Studio nagrań – nagrywanie i miksowanie utworów
  • Nagłaśnianie małych imprez
  • Wypożyczalnie sprzętu (backline)

Posłuchaj naszych uczniów
Jamiroquai - Bad girls COVERweb video player by VideoLightBox.com v3.1
Zapisz się!

Nie czekaj, spełnij swoje marzenia i dołącz do drużyny najlepszych!

Zadzwoń: 730 747 330
Bezpłatna lekcja próbna!