music team

ZAPISY NA NOWY SEMESTR!

Dyrektor Przemysław Przywara

Cześć! Nazywam się Przemysław Przywara. Moje życie jest związane z gitarą od prawie 20 lat, a edukacją muzyczną zajmuję się już od ponad 10 lat. Zebrane przez lata doświadczenia pozwoliły na odważny krok: stworzenie przyjaznego i wyjątkowego miejsca dla  rozwoju muzycznego dzieci, młodzieży, a także dorosłych.                      W ten sposób, w 2015 roku powstało Centrum Edukacji Muzycznej MusicTeam!

Nauka w MusicTeam opiera się na autorskich programach edukacyjnych, bazujących na największych muzycznych autorytetach. Liczne sukcesy naszych Uczniów potwierdzają, że uczymy skutecznie i efektywnie! 

Odwiedź zakładkę „Zajęcia” i zapoznaj się z naszą ofertą!

Efektywność

Wysokie cele, konsekwentna i systematyczna praca oraz motywacja są kluczem do osiągnięcia sukcesu. Naszą misją jest nauczenie samodzielności oraz współpracy zespołowej.

Atmosfera

Oparta na przyjaźni i zaufaniu pozwala uzyskiwać najlepsze efekty.

Doświadczenie

Kadra nauczycielska to wykwalifikowani i energiczni ludzie z pasją do muzyki! To oni wprowadzą Cię w magiczny świat muzyki i zdradzą tajniki efektywnej nauki gry na instrumentach i śpiewu.

Jakość

Bogate zaplecze techniczne oraz wysokiej klasy instrumenty sprawią, że nauka w Centrum Edukacji Muzycznej stanie się czystą przyjemnością!

Orły edukacji 2019

Orły edukacji 2020